spot_img
9.6 C
İstanbul
Ana SayfaAcronisAcronis Cyber Protect demo hesap oluşturma

Acronis Cyber Protect demo hesap oluşturma

spot_img

Acronis Cyber Protect ürünlerini satın almadan önce denemek isteyebilirsiniz. Bunun için öncelikle acronis web sitesi üzerinden bir acronis hesabı oluşturmanız gerekiyor. Hali hazırda bir acronis hesabınız var ise de yine aşağıdaki adresten deneme versiyonlarını hesabınız üzerinde aktif etmeniz mümkün.

https://www.acronis.com/en-us/products/cyber-protect/trial/#/registration

Deneme hesabınız kısa süre içinde oluşacaktır. Acronis deneme hesap oluşur oluşmaz kayıt ettiğiniz mail adresine aşağıdaki gibi bir hesap onay maili gelecektir. Bu e-posta ile hesabınızı da onayladığınızda hızlıca acronis ürünlerini denemeye başlayabilirsiniz.

Hesabınız onaylamanız ile birlikte

http://cloud.acronis.com

adresine erişirek acronis ürünlerini denemeye başlayabilirsiniz.

Kayıt olurken kullandığınız e-posta adresini sonra da sözleşmeleri kabul edip devam edilebilir.

Çözüm bu aşama itibari ile denenmek üzere kullanıma hazırdır. Koruma altına almak istediğiniz ortamı seçenerek devam edebilirsiniz.

spot_img
Recep ÖZTÜRK
Recep ÖZTÜRKhttps://www.banasorun.net
Bilişim Teknolojileri sektöründe 13 yılı aşkın süredir çalışmaktayım. Profesyonel iş yaşamımın ilk yıllarını altyapı alanında uzmanlaşarak geçirdim. Daha sonraki süreçte BT Servisleri ve Veri Depolama alanında bir çok iş sürekliliği projesinde yer aldım. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Bir Holdingin BT yöneticiliği görevini yaptıktan sonra Cyber Security ve Identity konularına yoğunlaştım, daha sonra siber güvenlik alanında faaliyet gösteren danışlanlık firması ve bir distribitörde çalıştım. Şu anda yaşantıma yurt dışında çalışarak devam ediyorum.
- Advertisement -spot_img

En çok okunanlar

Benzer Makaleler

spot_img

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz