spot_img
0.7 C
İstanbul
Ana SayfaEditor SeçimiUzman görüşleri takip etmek ister misiniz?

Uzman görüşleri takip etmek ister misiniz?

spot_img

Dijital farkındalığa bugün başlayın.

İşbirliği içinde olduğumuz üreticiler ve yazarların, bir problemin etki alanına ait çözümlerini takip edin. Ürünlerin kullanım örneklerine göz atın. Ek olarak nasıl yapılır ve nasıl çalışır videoları ile çözümler hakkında farkındalık sahibi olun.

Banasorun.net nasıl çalışır?

Sizin için en uygun çözüm üreticisi ile eşleşin

Dolduracağınız kulübe katılım formunda vereceğiniz bilgilerle sizi en uygun uzmanlık alanına tanımlamamızı sağlar. Örneğin, satış tarafındaki ekiplerin teknik kurulum dökümanları hakkında bildirimler böylelikle filtrelenebilir.

Referans ile kulüp üyeliği

Tanıdığınız bir kulüp üyesi var mı, eğer var ise belirtmeniz durumunda başvurularınız çok daha hızlı sonuçlanacaktır.

Çözüm yazısı yayınlamak için görüşmelere başlayın

Bir çözüm hakkında uzmanlığınız varsa ya da ilgili alanda farkındalık yaratacak paylaşımlarla katkı sağlamak isterseniz bizim ile birliktelikler için online görüşmeler yapabilirsiniz.

spot_img
Recep ÖZTÜRKhttps://www.banasorun.net
Bilişim Teknolojileri sektöründe 13 yılı aşkın süredir çalışmaktayım. Profesyonel iş yaşamımın ilk yıllarını altyapı alanında uzmanlaşarak geçirdim. Daha sonraki süreçte BT Servisleri ve Veri Depolama alanında bir çok iş sürekliliği projesinde yer aldım. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Bir holdingin BT yöneticiliği görevini yaptıktan sonra Cyber Security ve Identity konularına yoğunlaştım. Şuan Siber Güvenlik alanında faaliyet gösteren bir distiribütörde bu alanda görevler alıyorum. Sayfamızda da birbirinden değerli yazarların tecrübelerini aktararak sektörel farkındalığın oluşmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
- Advertisement -spot_img

En çok okunanlar

Benzer Makaleler

spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here