spot_img
2.3 C
İstanbul
Ana SayfaFudo PAMFudo PAM Özellikleri: #5 Azure portal SMS faktörlü erişimi ve http ekran...

Fudo PAM Özellikleri: #5 Azure portal SMS faktörlü erişimi ve http ekran kaydedici

spot_img

İlgili çözüm video gösterimi:

https://www.youtube.com/embed/zf94esLKNN4

Fudo PAM ile [multi page authentication] ayrı oturum açma ve parola sayfalarına sahip siteler için “Press the enter key prior to password” özelliği ile kimlik doğrulayabilir. Bunun için aşağıdaki adres üzerinden http(s) sunucu ekleme anında bu özellik aktif edilmelidir.

>>Servers -> Creating a server -> Static server -> Creating an HTTP server

Azure tarafı için standart bir kimlik doğrulama seçeneklerinde Azure kimlik doğrulama da seçilebilir. Yine aynı adresten bu seçeneklere ulaşılır.

 

Herhangi bir dilek ve önerilerinizi yorum kısmında paylaşabilirsiniz.

 

spot_img
Recep ÖZTÜRKhttps://www.banasorun.net
Bilişim Teknolojileri sektöründe 13 yılı aşkın süredir çalışmaktayım. Profesyonel iş yaşamımın ilk yıllarını altyapı alanında uzmanlaşarak geçirdim. Daha sonraki süreçte BT Servisleri ve Veri Depolama alanında bir çok iş sürekliliği projesinde yer aldım. Sakarya Üniversitesi Bilgisayar ve Bilişim Mühendisliği bölümünde Yüksek Lisans eğitimimi tamamladım. Bir holdingin BT yöneticiliği görevini yaptıktan sonra Cyber Security ve Identity konularına yoğunlaştım. Şuan Siber Güvenlik alanında faaliyet gösteren bir distiribütörde bu alanda görevler alıyorum. Sayfamızda da birbirinden değerli yazarların tecrübelerini aktararak sektörel farkındalığın oluşmasına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.
- Advertisement -spot_img

En çok okunanlar

Benzer Makaleler

spot_img

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here